Partnerstvo

Naša kancelária dlhoročne exkluzívne spolupracuje so spoločnosťou Mazars, ktorá poskytuje audítorské, účtovné, mzdové, daňové a poradenské služby. V prípade potreby sme preto schopní v spolupráci s expertmi z Mazars zabezpečiť a zastrešiť rôzne pridružené poradenstvo ako napr. daňové posúdenie prípadu, finančnú analýzu spoločnosti, M&A finančné a daňové poradenstvo vrátane finančnej a daňovej due diligence a ďalšie podobné finančno-daňové služby.

O MAZARS NA SLOVENSKU

Mazars pôsobí na Slovensku od roku 2000. Patrí medzi najväčšie audítorské a konzultačné spoločností. Viac ako 130 odborníkov poskytuje audítorské, účtovné, mzdové, daňové a poradenské služby v Bratislave, Košiciach, Považskej Bystrici a Nitre.

Na Slovensku sa nachádza Globálne robotické centrum Mazars, ktoré poskytuje riešenia v oblasti RPA, process mining a umelej inteligencie. V Bratislave Mazars zdieľa kancelárie so startupom zameraným na vývoj chatbotov a konverzačných rozhraní.

www.mazars.sk | LinkedIn | Facebook

O SKUPINE MAZARS

Mazars je medzinárodné, integrované a nezávislé partnerstvo, ktoré sa špecializuje na audítorské, účtovné, daňové a poradenské služby. Pôsobí v 91 krajinách a teritóriách na celom svete, má 40 400 profesionálov - 24 400 v Mazars integrovanom partnerstve a 16 000 prostredníctvom Mazars North America Alliance, ktorí pomáhajú klientom rôznych veľkostí v každej fáze ich rozvoja.

www.mazars.com | LinkedIn | Twitter